Zestawimy Twój kostium kąpielowy!

Kostiumy kąpielowe plus size to temat rzeka i szuflada bez dna. Wpadają do niej najróżniejsze obwody i miseczki obejmujące połowę alfabetu. Jak się w tym wszystkim nie zgubić?

Duży biust to fakt, z którym trzeba się zmierzyć, ale który nie tak łatwo jest wymierzyć. Im więcej bowiem fantazji w piersiach, tym trudniejsze staje się określanie idealnych parametrów garderoby. W przypadku biustonosza sprawa jest jeszcze o tyle dobra, że kombinacji rozmiarowych jest więcej niż palców u rąk i nóg, ale stroje kąpielowe najczęściej zawężone są do okrutnych kilku kategorii…

Kupiłaś XXL i nie pasuje?

Trudno się dziwić. Bo który duży biust zasługuje na XL, a który na rozmiar większy? I czemu kobieta która ma ogromne piersi ale skromne żebra ma nosić to samo co ta bardziej atletyczna? I jak do tego wszystkiego wpasować jeszcze ideę dołu od bikini, który nie musi mieć nic wspólnego z górą – patrz np. sylwetki typu gruszka czy trójkąt?!

Odpowiedź na te dramatyczne pytania jest zaskakująco prosta. Otóż kostiumy kąpielowe to nie trampki i trudno im przypisać jeden numer. Dlatego szanujący siebie, a przede wszystkim kobiety w całej ich krasie, producenci mody plażowej oferują bikini na mały i duży biust, które uwzględniają więcej niż jeden parametr.

Kostiumy kąpielowe plus size w całej swej różnorodności

Profesjonalne sklepy z bielizną dają Ci więc pełne prawo do kapryszenia. Możesz chcieć mniejszą górę i większy dół od bikini, albo na odwrót. Spora miseczka może zaś iść w parze z mniejszym lub większym obwodem pod piersią. Kostiumy kąpielowe plus size to więc i 75D + XL, i 90E + 3XL. Brzmi jak tajny kod do skarbca? Nie, to po prostu magiczna formuła na idealnie dopasowane bikini.

Sprawa jest nieco łatwiejsza, jeśli wziąć pod uwagę jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, przy których z definicji trudno jest o dwa różne rozmiary. Na szczęście jednak wiele współczesnych modeli przygotowano specjalnie z myślą o paniach, którym nieobcy jest duży biust i szerokie biodra. Mają one specjalnie wzmacniane, odseparowane miseczki, przydatne marszczenia, a nierzadko i design nadający figurze smukłości gdzie trzeba.

Skąd jednak masz wiedzieć, który rozmiar kupić?

Od tego są sklepy, takie jak E-lady, których misją nie jest sprzedać, ale uszczęśliwić kobietę najlepszym możliwym zakupem. Biuro Obsługi Klienta (czyli tzw. BOK) to instytucja stworzona po to, aby poszukiwać najlepszych możliwych zestawień i rozmiarów. Kostiumy kąpielowe plus size powinny bowiem odzwierciedlać Twoje realne kształty i potrzeby, a nie ograniczone moce przerobowe przemysłu tekstylnego.

Nie wahaj się więc – pisz, dzwoń, pytaj i wymagaj. Daj się zmierzyć i oblec w plażową kreację, która będzie leżeć lepiej niż własna skóra. Śmiało wskazuj modele, do których Twoje serce pała miłością od pierwszego wejrzenia i nie daj sobie wmówić, że duży biust jest garderobianym problemem i wymaga kompromisów. Profesjonalni konsultanci zajmują się bowiem przez cały dzień dopasowywaniem marzeń i realiów!

zostaw komentarz