Zapomnij o pomarańczowej skórce! Wypróbuj moc Cellulaze, skutecznej terapii na cellulit

O problemie cellulitu można mówić dużo i długo, bo dotyczy wielu kobiet w różnym wieku. Także sposobów na walkę z cellulitem jest sporo, od preparatów kosmetycznych, po ćwiczenia, dietę, zabiegi kosmetyczne, np. masaże. Jednak nie zawsze i nie w każdym przypadku zastosowane metody pomagają. Niektóre z nich muszą być stosowane regularnie, jak odpowiednia dawka aktywności fizycznej czy dobrze zbilansowana dieta. Co jednak, jeśli szukamy metody skutecznej, szybkiej i do tego bezbolesnej? Warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązanie, jakim jest Cellulaze, czyli małoinwazyjny zabieg laserem. Terapia Cellulaze, służąca leczeniu cellulitu, wykonywana m.in. w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest zabiegiem jednorazowym, bezpiecznym i bez okresu rekonwalescencji. Zabieg działa na trzech płaszczyznach: rozpuszcza tłuszcz, zwiększa napięcie skóry, przerywa łącznotkankowe przegrody tworzące cellulit. Opracowanie przełomowej technologii poprzedziły długie i żmudne badania nad pomarańczową skórką.

Jak wygląda zabieg usuwania pomarańczowej skórki?

Zabieg na cellulit trwa około 1,5–2 godziny i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Przez minimalne nakłucie do tkanki tłuszczowej wprowadza się cienki światłowód, dzięki któremu dokonuje się naświetleń miejsc chorobowo zmienionych. Specjalny system umożliwia kontrolę pracy głowicy przez cały czas trwania kuracji, dzięki czemu lekarz może zapewnić pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Zastosowany system chroni przed przegrzaniem czy poparzeniem. Efekty terapii widoczne są już po wykonaniu zabiegu, a należą do nich: przecięcie przegród i upłynnienie tkanki tłuszczowej. Na rezultaty związane z poprawą napięcia skóry należy jednak nieco poczekać, gdyż są rozłożone w czasie. Stopniowo, w przeciągu kolejnych 3 miesięcy, zwiększa się napięcie i gęstość skóry, bo tyle czasu potrzeba do wytworzenia nowych włókien kolagenowych.

Co zrobić, aby efekty zabiegu były trwałe?

Efekty zabiegu będą się utrzymywały tak długo, jak długo pacjent będzie o to dbał. Leczenie cellulitu wymaga również zaangażowania pacjenta, który powinien zastosować się do zaleceń dietetycznych i innych przekazanych przez specjalistów. Cellulaze usuwa widoczne oznaki cellulitu, ale nie przyczyny jego powstawania. Jeśli potraktujemy pomarańczową skórkę jak schorzenie przewlekłe, zrozumiemy, że postępowanie pacjenta nie jest bez znaczenia. Po kuracji konieczne jest noszenie specjalnego uciskowego ubrania, a także zażywanie przepisanych leków. Skuteczne są także masaże, a przede wszystkim drenaż limfatyczny. Specjaliści przeprowadzający zabieg Cellulaze informują pacjentów również o rodzaju produktów do stosowania zewnętrznego, które pomagają podtrzymywać efekty i zapobiegają tworzeniu się nowych zmian. Jednocześnie warto korzystać z terapii skojarzonych, czyli możliwości łączenia Cellulaze z innymi zabiegami skutecznymi w przypadku leczenia przypadłości, jaką jest cellulit.

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania Cellulaze?

Jak każdy zabieg, również Cellulaze wymaga wstępnej konsultacji, która pozwala prawidłowo zakwalifikować pacjenta do zabiegu. Istnieją przeciwwskazania, które wykluczają możliwość poddanie się terapii Cellulaze. Do najważniejszych należą: infekcje, rany na obszarze zabiegowym, kłopoty z krążeniem, zapalenie żył, bliznowce. Także niektóre leki uniemożliwiają poddanie się zabiegowi usuwania cellulitu. Podczas konsultacji lekarz nie tylko ustali, czy pacjent może bezpiecznie skorzystać z zabiegu Cellulaze, ale również poinformuje o jego przebiegu, a także sposobach postępowania po zakończeniu kuracji. Współpraca specjalisty z pacjentem ma na celu ustalenie takiego postępowania, które będzie jak najlepsze i najskuteczniejsze dla osoby zmagającej się z pomarańczową skórką.

Zadzwoń i umów się na konsultację ze specjalistą. Zapytaj o skuteczną terapię cellulitu, zabieg Cellulaze. Zajrzyj na stronę https://bienkowscyclinic.pl/cele-leczenia/.

zostaw komentarz