Wypełnianie piersi metodą Pure Graft

Marzysz o bardziej efektownych i jędrnych piersiach? Teraz możesz to osiągnąć dzięki wypełnieniu ich własną tkanką tłuszczową metodą Pure Graft!

Plastyka piersi należy do najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Piękny biust to bardzo ważny atrybut kobiecości, który z pewnością podnosi poczucie własnej wartości. Jednak nie każda kobieta jest zadowolona z walorów, jakimi obdarzyła ją matka natura. Często zdarza się, że małe piersi stają się przyczyną kompleksów, dlatego też na zabieg chirurgiczny decyduje się coraz więcej pań. Najbardziej znanym sposobem na powiększenie piersi jest metoda wykorzystująca implanty, jednak dostępne są też inne możliwości. Zamiast nich do wypełnienia piersi możesz wykorzystać swoją własną tkankę tłuszczową. Przedstawiamy metodę Pure Graft.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg Pure Graft polega na przeszczepie oczyszczonej i sterylnej tkanki tłuszczowej z tych miejsc, w których jest jej zbyt dużo, w inne obszary ciała tak, aby je wymodelować. Metoda wykorzystuje specjalny dwuwarstwowy filtr, jaki dzieli komórki zawarte w tłuszczu oraz usuwa nawet 90% zanieczyszczeń, takich jak: woda, krew oraz martwe komórki. W ten sposób otrzymuje się najlepszej jakości sterylny tłuszcz, który staje się całkowicie bezpiecznym i trwałym wypełniaczem innej tkanki. Zabieg ten nie wiąże się z występowaniem powikłań ani potrzebą rekonwalescencji. Jest całkowicie bezpieczny i mało inwazyjny, a jego efekt utrzymuje się przez wiele lat. Co więcej, odbywa się w znieczuleniu miejscowym i trwa od 1 do 3 godzin. Zwykle Pacjentki zostają wypisane do domu tego samego dnia.

Czy mogą wystąpić efekty uboczne?

Wypełniacz jest materiałem naturalnym, więc nie ma ryzyka wystąpienia alergii. Jedyne, co można nazwać efektem ubocznym zabiegu to uczucie pewnego dyskomfortu, pojawienie się siniaków, opuchlizny i zaczerwienienia. Znaczna większość pacjentek już po upływie tygodnia może podejmować lżejsze aktywności, po dwóch zaś może śmiało wracać do swoich stałych czynności.

Efekty po zabiegu plastyki piersi

Spodziewany efekt powinien pojawić się po trzech miesiącach od wykonania plastyki piersi metodą Pure Graft. Może on różnić się jednak w zależności od stopnia złożoności indywidualnego przypadku. Zazwyczaj jeden zabieg wystarcza, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt, ale niekiedy potrzeba kilku zabiegów, żeby rezultat okazał się zadowalający. Dlatego przed dokonaniem plastyki piersi, pacjentka powinna bardzo starannie przedyskutować z lekarzem wszelkie kwestie dotyczące swoich oczekiwań.

Przeciwwskazania do powiększania piersi Pure Graft:

  • ciąża i okres karmienia,
  • niska waga ciała,
  • cukrzyca,
  • zaburzenia krzepliwości krwi,
  • stany zapalne,
  • choroby nowotworowe,
  • choroby nerek, wątroby i serca.

Podsumowanie

Zabieg powiększania piersi metodą Pure Graft może okazać się dobrą alternatywą dla popularnego wszczepiania implantów dla osób, które preferują bardziej naturalne rozwiązania. W przypadku potrzeby znacznego zwiększenia objętości biustu, metodę wykorzystania własnego tłuszczu można zastosować do otoczenia implantu i złagodzenia jego kształtu. Warto skonsultować się z lekarzem i porównać dostępne możliwości dotyczące korekty piersi. A więcej informacji na temat metody Pure Graft można znaleźć tutaj: https://mediartclinic.pl/

zostaw komentarz