Skóra już nie taka młoda

Większość mężczyzn nie dostrzega tego, co dla wielu kobiet może być bardzo wstydliwym problemem. Chodzi tu oczywiście o cellulit. Mimo zdrowego odżywiania się oraz uprawiania sportu, ciągle utrzymuje się na skórze. Często może to być indywidualna cecha skóry i jedynym rozwiązaniem jest medycyna estetyczna. Cellulit pojawia się na skórze bez względu na wiek, jednak razem z nim wraz z upływem czasu zmienia się całe ciało. Skóra nie jest już taka jędrna i elastyczna, pojawiają się zmarszczki oraz rozstępy. Pacjentki, które mają problem z wiotką skórą lub nadpotliwością, również mogą być zakwalifikowane do zabiegu Accent Prime. Stosowanie kremów zazwyczaj nie przynosi satysfakcjonujących efektów, dlatego, aby skrócić swoją walkę o piękny wygląd skóry, najlepiej zgłosić się do kliniki medycyny estetycznej.

Jedno urządzenie – wiele zastosowań

Postęp technologii oraz nowe badania nad skórą pozwoliły naukowcom opracować nowe narzędzie do walki z postępem czasu. Accent Prime to urządzenie, które potrafi pozbyć się cellulitu, redukuje blizny oraz zmarszczki. Doskonale ujędrnia skórę twarzy i ciała. Z jego pomocą można również wykonać lifting ciała. Zabiegi są bezbolesne oraz nieinwazyjne. Częstotliwość ich wykonywania zależy od skóry pacjentki oraz postępów, jakie robi. Innowacyjność urządzenia Accent Prime polega na wykorzystaniu najwyższej częstotliwości fal radiowych oraz ultradźwięków, które rozbijają zmiany skórne (cellulit, blizny, zmarszczki) oraz zmuszają skórę do regeneracji. Stosowanie na zmianę ciepłych oraz zimnych ultradźwięków sprawia, że efekty są szybciej widoczne. Zregenerowana skóra jest jędrniejsza oraz ma młodszy wygląd.

Zabieg w przerwie na lunch

Ogromną zaletą urządzenia Accent Prime jest czas, w jakim wykonuje poszczególne zabiegi. Trwa zaledwie 30 minut i już po pierwszej sesji widać efekty. Panie po zabiegu nie muszą szczególnie dbać o leczone miejsce. Od razu po wyjściu z kliniki mogą wrócić do swych codziennych obowiązków. Zabiegi urządzeniem Accent Prime można wykonać między innymi w MediArt Clinic (https://mediartclinic.pl/modelowanie-sylwetki/accent-prime/). Specjaliści z Kliniki podkreślają, że to obecnie najlepszy sposób na modelowanie sylwetki oraz lifting skóry okolic oczu i twarzy, szczególnie tam, gdzie są widoczne zmarszczki.

Co zrobić, aby cieszyć się pięknym wyglądem dzięki AccentPrime?

Zabieg należy wykonać tylko w zaufanych klinikach, w których pracują sami specjaliści. Przykładem jest wcześniej wspomniana MediArt Clinic. Panie, które wybierają się na lifting lub usuwanie cellulitu, muszą być pewne, że nie są w ciąży, nie mają żadnych infekcji oraz stanów zapalnych w leczonych obszarach, nie cierpią na nowotwory lub choroby serca. Jeśli Pacjentka jest zdrowa, może być zakwalifikowana do zabiegu. O kolejnych zabiegach decyduje lekarz, który ocenia efekty leczenia.

Przygotuj się na lato z Accent Prime

Dobre samopoczucie wynika między innymi z pewności siebie, którą daje zadowolenie z własnego ciała. Kobiety, które mają problem z jego akceptacją, nie powinny się ukrywać lub zasłaniać ciała ubraniami. Warto o siebie zawalczyć i pozbyć się wstydliwych problemów, na które często nie ma się wpływu. Urządzenie Accent Prime pomaga każdej kobiecie bez, względu na wiek oraz przyczynę powstania zmarszczek czy rozstępów. Jeśli tylko lekarz wyrazi zgodę na leczenie, każda kobieta już po krótkim czasie może z dumą oglądać w lustrze swoje ciało.

zostaw komentarz