MedBeauty – miejsce, gdzie czas się zatrzymuje

Przychodzi taki moment, że spoglądając w lustro i przyglądając się sobie krytycznym okiem, dochodzisz do wniosku, że czas przestał się z Tobą obchodzić łaskawie. Coś się zepsuło, wygląda nie tak, jak niegdyś, nie tak, jakbyś chciał. Czas płynie nieubłaganie i odciska na nas swoje piętno, a my chcielibyśmy go zatrzymać choć na chwilę i wciąż cieszyć się swoim pięknem. Zdarza się też, że pewne mankamenty urodowe przeszkadzają nam już długo, ale dopiero teraz jesteśmy gotowi coś z nimi zrobić. I kiedy zapada już decyzja, aby zadbać o swoje ciało, poprawić wygląd, ale przede wszystkim samopoczucie, szukamy specjalisty i miejsca, gdzie możemy tego dokonać. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, pewność efektów i profesjonalizm. Bez tego nic się nie uda, a my nie osiągniemy wymarzonego celu. Zaczynamy więc poszukiwania, by w końcu trafić tam, gdzie czas się dla nas zatrzyma.

Kliniki dr Andrzeja Kępy

Kliniki MedBeauty to synonim profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do pacjenta. Każdy może poczuć się tu wyjątkowo, bowiem zabiegi dobierane są zgodnie z wymaganiami i preferencjami pacjenta. Niezależnie od tego, z jakim problemem mierzy się pacjent dr Kępy, może liczyć na fachową poradę, obiektywne lekarskie spojrzenie i najlepsze rozwiązania. W MedBeauty pracuje się na najnowocześniejszym sprzęcie, wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej, dlatego zabiegi są bezpieczne i komfortowe. Dr Kępa to doświadczony specjalista, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, twórca autorskich zabiegów, trener, autor wielu publikacji branżowych, a przy okazji laureat prestiżowych nagród i wyróżnień. Oddanie się w ręce tak doświadczonego specjalisty gwarantuje pewny sukces i najlepsze z możliwych rezultatów. To właśnie tutaj, u dr Andrzeja Kępy możemy popracować nad wymarzoną sylwetką, skorzystać z zabiegów ujędrniających, liftingujących, redukujących tkankę tłuszczową. Jeśli nasza cera wymaga intensywnej opieki, w sieci klinik MedBeauty możemy skorzystać z kuracji wypełniania zmarszczek, poprawy owalu twarzy, korekty opadających powiek czy choćby usuwania przebarwień i znamion naczyniowych. Dr Kępa oferuje swoim pacjentkom serię zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, które pomagają odmłodzić narządy intymne, przywrócić im sprawność i piękny wygląd po porodzie czy w okresie menopauzy. Szeroka oferta zabiegów laseroterapii jest odpowiedzią na najczęściej spotykane problemy estetyczne zarówno kobiet, jak mężczyzn. 

Sukcesy profesjonalisty

Wciąż pogłębiana wiedza i coraz większe doświadczenie nie mogły pozostać bez odzewu. Choć największą miarą sukcesu dr Kępy jest zadowolenie pacjentek i ich kolejne powroty, nie sposób nie zauważyć innych oznak doceniania dr Andrzeja przez środowisko medyczne. W roku 2017 uzyskał tytuł Najlepszego Lekarza Medycyny Estetycznej na Dolnym Śląsku, zajmując I miejsce w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates 2017. Rok wcześniej dr Kępa zdobył nagrodę specjalną w Plebiscycie Gospodarczym Woman Face, a w 2015 roku świdnicka MedBeauty znalazła się w czołówce, a dokładnie w finałowej piątce plebiscytu Gala Beauty Stars, który miał wyłonić najlepszą klinikę medycyny estetycznej w Polsce. Co warto odnotować, to fakt, że o otrzymanie tytułów i wyróżnień zadbali sami pacjenci dr Kępy, dając jasny sygnał światu, że doceniają, uznają i czekają na więcej efektów pracy swego lekarza. To niezwykle motywujące i zachęcające, dlatego też dr Kępa nie ustaje w wysiłkach i wciąż rozwija swoje kliniki, poszerzając ofertę zabiegów, wprowadzając innowacyjne osiągnięcia medycyny estetycznej i nowinki technologiczne. Kliniki MedBeauty to ratunek dla ciała i duszy w najlepszym wydaniu.

Ciągłe doskonalenie daje efekty

Dr Kępa swoim zaangażowaniem i ciągłym doskonaleniem udowadnia, że jest to słuszna droga nie tylko do sukcesu, ale może przede wszystkim do zdobycia zaufania i zadowolenia swoich pacjentów. Zabiegi upiększające na ciało i twarz to nie tylko potrzeba poprawienia czegoś w swoim wyglądzie, próba zatrzymania czasu, to często zabiegi, które leczą lub pomagają pozbyć się pozostałości po chorobach, czy też nie do końca przemyślanych decyzjach (mamy tu na myśli choćby tatuaże). Problemy, które można rozwiązać w sieci klinik MedBeauty mają dużo większe znaczenie dla pacjentów, często jest to podbudowanie własnego ja, podniesienie samooceny, poprawa samopoczucia, a to już efekty nie do przecenienia. Wie o tym założyciel i ojciec MedBeauty, który nie ustaje w wysiłkach i wciąż wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swych wymagających podopiecznych.

Wszystkich, którzy chcieliby zajrzeć do MedBeauty i przekonać się o profesjonalizmie pracujących tam osób, zapraszamy na stronę https://drkepa.com oraz do zapisania się na konsultację.

zostaw komentarz