Innowacyjna walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej

Jędrna, gładka skóra i szczupła sylwetka, jako oznaka młodości i atrakcyjności, są pożądane przez wszystkie kobiety. Katorżnicze diety, wymagające ćwiczenia, tabletki i suplementy, kremy i balsamy – zrobimy wiele, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę i jędrną skórę. Jednak nie zawsze nasze starania dają satysfakcjonujące efekty. Skóra z wiekiem staje się wiotka, mniej elastyczna, traci jędrność i zaczyna pojawiać się tzw. skórka pomarańczowa, czyli cellulit. Brak odpowiedniej pielęgnacji, stres, brak prawidłowego odżywiania, wahania wagi tylko przyspieszają ten proces. Trudniej jest stracić nadprogramowe kilogramy, szczególnie po ciąży oraz w okresie menopauzy. Genetyczne skłonności  do cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej również nie ułatwiają sprawy. Co zrobić, jeśli codzienna pielęgnacja, zmiana diety i aktywność fizyczna nie poprawiają stanu skóry i nie dają satysfakcjonujących rezultatów?

Zaawansowana technologia w walce z niedoskonałościami sylwetki

Gabinety medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej mają bogatą ofertę zabiegów, dzięki którym można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jednak nie każda z nas chciałaby się zdecydować na dosyć inwazyjne zabiegi np. liposukcja. Lepszym i bezpieczniejszym wyjściem są zabiegi laserowe – tak jak Accent Prime.

Accent Prime – sposób na cellulit i redukcję tłuszczu

Accent Prime to innowacyjny laser medyczny, który dzięki wykorzystaniu ultradźwięków i radiofrekwencji, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz przyczynia się do zwiększenia jędrności i elastyczności skóry. Jego nowoczesna technologia oparta jest na dwóch głównych filarach:

  • Fale ultradźwiękowe (US) – Accent Prime wydziela zarówno tzw. ciepłe ultradźwięki oraz zimne ultradźwięki. Ciepłe, przez wysoki stopień kawitacji, działają redukująco na lokalne depozyty tłuszczu, a zimne mają działanie selektywnie – tylko na komórki tłuszczowe, dzięki czemu nie naruszają otaczających ją tkanek. Dla lepszego efektu w MediArt Instytut ultradźwięki używane są naprzemiennie.
  • Energia fal radiowych (RF) – podgrzewają głębokie tkanki skóry, co powoduje napinanie tkanek oraz przyspieszanie krążenia krwi, umożliwiając drenaż złogów tłuszczu przez układ limfatyczny, dzięki czemu jest to zabieg na cellulit o wysokim stopniu skuteczności.

Nieinwazyjny lifting twarzy

Accent Prime, dzięki swojemu działaniu, polegającym na ogrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 40-45 stopni, sprawia, że fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, dzięki czemu pojawia się lepsze ujędrnienie skóry i napięcie, owal twarzy zostaje uniesiony, a struktura skóry ulega poprawie. Według specjalistów z MediArt Instytutu w Poznaniu, Accent Prime idealnie nadaje się do redukcji drugiego podbródka, podniesienia policzków i wygładzenia skóry.

Zabiegi z użyciem Accent Prime są całkowicie bezpieczne i bezbolesne, dyskomfort niwelowany jest przez mechanizm chłodzący urządzenia. Wykorzystanie ultradźwięków w kosmetyce jest coraz popularniejszym trendem. Dzięki połączeniu dwóch technologii, rezultaty są głębsze i szybciej się pojawiają, co ogranicza ilość zabiegów, potrzebnych do uzyskania wymarzonego rezultatu.

zostaw komentarz